E-learning ABCD

E-learning: Využití přístupu ABCD pro komunitní práci s ukrajinskými uprchlíky

Díky spolupráci s organizací IOM máme možnost vám poskytnou zdarma e-learning ABCD (Asset Based Community Development – komunitní rozvoj založený na místních zdrojích). Jeho principy se dají využívat především při práci se skupinou a skvěle poslouží při zapojování příchozích z Ukrajiny do české společnosti i k posílení aktivit ukrajinských diaspor. Hlavním smyslem je hledání/využívání potenciálu a zmocňování místních obyvatel vedoucího k udržitelnému a z dlouhodobého hlediska finančně nenáročnému rozvoji komunit, které se dokáží semknout v časech krize a kvést v časech klidu. Po absolvování e-learningu dostanete oficiální certifikát. Je možné studovat v češtině i ukrajinštině.

V případě, že byste měli o e-learning zájem, tak prosím vyplňte přihlášku níže a my se vám ozveme s detaily.

KAPACITA LICENCÍ V TUTO CHVÍLI VYČERPÁNA. POKUD MÁTE ZÁJEM, TAK SE PŘIHLASTE JAKO NÁHRADNÍCI/NÁHRADNICE A V PŘÍPADĚ NAVÝŠENÍ POČTU LICENCÍ VÁM HNED DÁME VĚDĚT! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

E-learning: Využití přístupu ABCD pro komunitní práci s ukrajinskými uprchlíky

  • PŘIHLÁŠKA
  • Vyplněním přihlášky se zavazujete absolvovat e-learning, zúčastnit se podpůrných online setkání a síťovacího setkání spojeného s návštěvou zajímavého projektu.
  • Jaké jsou vaše dosavadní zkušenosti práce s ukrajinskými uprchlíky? Jaké máte zkušenosti práce s komunitou a komunitním rozvojem?
  • Popište, proč byste se e-elarningu rád/a zúčastnil/a, a co od něj očekáváte?
  • Jaké aktivity vaše organizace/iniciativa pro ukrajinské uprchlíky doposud realizovala?
  • Jaké máte s vaší iniciativou plány do budoucna?

KONTAKT

Projekt je realizován Nadací Via ve spolupráci s IOM (International Organization for Migration), migrační agenturou OSN. Díky finanční podpoře IOM máte celý e-learning v hodnotě 10 000 Kč zdarma.

IOM-official_Logo_PRIM_BLUE_RGB-EN (1)