E-learning ABCD

Díky spolupráci s organizací IOM máme možnost vám poskytnou zdarma e-learning ABCD (Asset Based Community Development – komunitní rozvoj založený na místních zdrojích). Jeho principy se dají využívat především při práci se skupinou a skvěle poslouží při zapojování příchozích z Ukrajiny do české společnosti i k posílení aktivit ukrajinských diaspor. Hlavním smyslem je hledání/využívání potenciálu a zmocňování místních obyvatel vedoucího k udržitelnému a z dlouhodobého hlediska finančně nenáročnému rozvoji komunit, které se dokáží semknout v časech krize a kvést v časech klidu. Po absolvování e-learningu dostanete oficiální certifikát. Je možné studovat v češtině i ukrajinštině.

V případě, že byste měli o e-learning zájem, tak prosím vyplňte přihlášku níže a my se vám ozveme s detaily.

KAPACITA LICENCÍ V TUTO CHVÍLI VYČERPÁNA. POKUD MÁTE ZÁJEM, TAK SE PŘIHLASTE JAKO NÁHRADNÍCI/NÁHRADNICE A V PŘÍPADĚ NAVÝŠENÍ POČTU LICENCÍ VÁM HNED DÁME VĚDĚT! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Helena Masníková
helena.masnikova@nadacevia.cz

739 648 679

Projekt je realizován Nadací Via ve spolupráci s IOM (International Organization for Migration), migrační agenturou OSN. Díky finanční podpoře IOM máte celý e-learning v hodnotě 10 000 Kč zdarma.

IOM-official_Logo_PRIM_BLUE_RGB-EN (1)