SkoroNAkafe

Inspirativní setkání lidí, kteří se zajímají o své okolí, rádi se zapojují do sousedství, mají chuť proměňovat své okolí a přispívat tak k vyšší kvalitě života tam, kde žijí.

Zveme vás na neformální online setkání v úterý 28. května (20.00 až 21.30 hodin).

Tentokrát si budeme povídat o tom, jak se vám daří zapojovat dobrovolníky a dobrovolnice do sousedských aktivit. Jaké výzvy se s tím často objevují a co nám naopak spolupráce přináší do života? O své zkušenosti se s námi podělí Vojta Rybář, který mj. stojí za vydáním Sousedského průvodce pro Prahu 7 a angažuje se v Dobrovolnickém centru Agora 7.

Nechte se inspirovat, objevte nové příležitosti a staňte se součástí sítě aktivních lidí, kteří mají chuť proměňovat svá sousedství k lepšímu. Přijďte s námi sdílet své vášně, nápady a energii!

/Jde o formát, který jsme zavedli v roce 2020 během lockdownů a rozhodli jsme se v něm čas od času dál pokračovat./

SETKÁNÍM VÁS PROVEDOU

Klára Dušková

V Nadaci Via mám na starosti téma krajiny, takže mám radost z každého projektu, kde sázíte stromy, budujete tůně nebo třeba kosíte louky. Jsem také manažerkou programu Místo, kde žijeme a Fondu pro udržitelný život.

Jana Kočí

Od roku 2015 se věnuji vzdělávání, organizuji prožitkové semináře v oblasti komunikace a řešení konfliktů. Iniciovala jsem několik sousedských projektů, velkou inspirací pro mě byla návštěva ekovesnice v zahraničí. V Nadaci Via se věnuji podpoře programu Místo, kde žijeme.

Chci se přihlásit