Daruj do aukce

O AUKCI

Dobročinná aukce 2022 vynesla rekordních 5 859 100 Kč. Děkujeme všem, kdo aukci podpořili darováním položek, finančním darem nebo poskytnutím služeb či času.

Od roku 2007 pořádáme dobročinnou aukci vybraných vín, nevšedních zážitků a děl předních českých umělců a designérů. Všichni nám svá díla a produkty věnují bez nároku na odměnu.

Bližší informace naleznete na stránkách aukce.

Na co jsme použili výtěžek loňského roku

Každým rokem podporujeme desítky projektů aktivních lidí v celém Česku, kteří proměňují veřejná prostranství, obnovují památky, oživují veřejný prostor českých měst či organizují sousedské slavnosti. Výtěžek z aukce roku 2022 jsme využili na projekty, které pomáhají začlenit naše nově sousedy z Ukrajiny do běžné společnosti.

chcete se zapojit?

Velmi oceníme, když nám do aukce věnujete zajímavá umělecká díla, design, exkluzivní vína či zajímavé zážitky. Seznam všech dárců loňského ročníku najdete na stránkách www.nadacevia.cz/dobrocinna-aukce/darci/

na koho se obrátit

Michaela Mikulecká, tel. 739 479 029, email:   michaela.mikulecka@nadacevia.cz

staňte se partnery aukce

Využijte možnosti spojit své jméno s nevšední společenskou událostí, na kterou zveme významné osobnosti byznysu a kulturního a veřejného života. Podmínky partnerství a příležitosti pro vaši prezentaci s vámi rádi projednáme. Napište nám!

na koho se obrátit

Nela Šandová, email: nela.sandova@nadacevia.cz

Více informací naleznete na stránkách aukce.