Vzdělávání

Jsme tu, abychom podpořili vás i váš tým a pomohli vám budovat sousedství plná aktivních lidí a vřelých lidských vztahů.

Naučte se s námi to, co při své práci skutečně potřebujete –⁠ ať už jsou to dovednosti pomáhající vám lépe fungovat jako tým nebo praktické věci týkající se financování vašich iniciativ. Pro čtenáře a čtenářky pak začínáme budovat online komunitní knihovnu, kde si budete moc rozšířit své znalosti z klidu domova. Na našich seminářích či v rámci vzdělávacích programů poznáte své dary a potenciál vašeho nejbližšího okolí, seznámíte se s dalšími aktivními lidmi a načerpáte nejen vědomosti, ale i pozitivní energii a inspiraci.   

Knihovně najdete odkazy na manuály, články, videa a další materiály týkající se komunitního rozvoje a filantropie.  

V sekci Semináře se vám zobrazí aktuální nabídka osobních i online vzdělávacích setkání, která pořádáme nejen pro podpořené z našich programů, ale pro všechny, kteří se snaží změnit svá sousedství k lepšímu. 

Vzdělávací programy jsou určené pro ty z vás, kteří se touží vzdělávat v oblasti komunitního rozvoje či komunální politiky do hloubky, a to na národní i mezinárodní úrovni. Komplexní vzdělávací programy poskytují kromě vzdělávání také možnost sdílení s ostatními účastníky a účastnicemi či využívat mentoringovou a finanční podporu.